ТОВ “Метало Гальва Україна” – це надійний виробник якісних металоконструкцій під ваш запит. Одним із основних напрямків роботи нашого підприємства є виготовлення різноманітних повітряних ліній електропередач та відкритих розподільних пристроїв підстанцій напругою 0,38 кВ і вище. 

Всі металеві вироби нашого виробництва мають антикорозійне покриття, яке наноситься методом “гарячого цинкування”. Воно збільшує термін служби конструкцій більш ніж на 50 років.

Кутові опори є одним із основних елементів повітряних ліній електропередач. Вони виконують функцію підтримки проводів на певній висоті від землі, а також ізоляторів та арматури для кріплення.

Ці конструкції розраховані на експлуатацію в місцях зміни напрямку траси ВЛ, вони також сприймають результуюче навантаження від натягу проводів і тросів суміжних прольотів. При невеликих кутах повороту траси (до 300) кутові опори виготовляють по типу проміжних, а при кутах повороту від 300 до 900 по типу анкерних, які мають більш міцну конструкцію і анкерне кріплення дротів.

ТОВ “Метало Гальва Україна” виготовляє усі види опор для повітряних ліній електропередач (ЛЕП). Заповнюйте форму нижче, щоб отримати прорахунок та розпочати співпрацю з нами!