Анкерні опори ЛЕП від ТОВ “Метало Гальва Україна” — це найкраще рішення, якщо ви у пошуках якісних та сертифікованих металоконструкцій. Виготовлені нами опори мають міжнародний сертифікат системи управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001: 2015, а також міжнародний сертифікат на відповідність вимогам по контролю властивостей покриття, нанесеного методом гарячого цинкування на готові вироби зі сталі та заліза відповідно ISO 1461: 2009.

Анкерні опори повітряних ліній електропередач – це конструкції, що забезпечують постійний натяг проводів ЛЕП. Зона їх використання розповсюджується на кріплення електропроводів з їх поздовжнім регульованим натягом за допомогою спеціальних натяжних пристроїв.

Їх конструкція відрізняється жорсткістю і міцністю. Завдяки цьому їх можна використовувати на прямолінійних ділянках ліній електропередач при їх перетині природних перешкод або інженерних споруд, а також на місцях зміни напрямку магістральних трас при великих кутах повороту понад 30°.

Вироби виготовлені ТОВ “Метало Гальва Україна” мають спеціальне антикорозійне покриття, що наноситься методом “гарячого цинкування”. Це дозволяє збільшити термін експлуатації виробу більше ніж на 50 років. 

Замовляючи металоконструкції у нас ви точно отримаєте якісний виріб, що слугуватиме вам довго та підтримаєте українського виробника!