Безпека — це відсутність загрози діяльності вашого бізнесу, дозвілля та побутового життя. В таких ситуаціях надійними союзниками для вас будуть металеві огорожі, що додадуть захисту території. 

Металеві огорожі — це конструкції, виготовлені з металевих матеріалів, які використовуються для обмеження доступу до певних зон або для створення периметру безпеки. Їхній вигляд та функціональність можуть варіюватися залежно від конкретних потреб клієнта.

Їх зона використання є широкою та різною: 

  • аграрне виробництво;
  • в побуті;
  • на різних великих виробництвах;
  • стадіонах;
  • спортивних майданчиках;
  • присадибні ділянки біля води.

Існує кілька видів металевих огорож, які використовуються як у побуті, так і в промисловій сфері:

  1. Сітка зі сталевих дротів.

Такий вид огорожі забезпечує ефективний барʼєр, а також використовується для обмеження доступу до території (підприємства, складських зон, ферм тощо). 

  1. Металевий паркан.

Міцність та стійкість – головні переваги металевого паркану. Завдяки цим якостям він забезпечує надійний захист від несанкціонованого доступу.

  1. Металевий забор.

Основні переваги цього виду огорожі – це естетичність. Його використовують у захисті приватних зон або їх декоративного оформлення.

Дані види забезпечують контрольований доступ до територій та вирощуваних культур, запобігають втратам через крадіжки або вандалізм, а також допомагають зберегти безпеку вашого майна.

З метою збільшення терміну експлуатації даних металоконструкцій наше підприємство надає окрему послугу з покриття виробів гарячим цинком або зносостійкою фарбою на вибір замовника.

ТОВ “Метало Гальва Україна” виготовить для вас якісні, надійні огорожі, які будуть слугувати вам довгі роки.