Багатогранні опори повітряних ліній електропередач (ЛЕП) — це новинка, яка стрімко набирає розповсюдження. Попит на них швидко зростає, адже їх естетичний вигляд та міцність підкорює одразу.

Вагомою перевагою багатогранних опор є те, що їм не потрібно багато місця для встановлення, на відміну від гратчастих опор. В обмежених для встановлення умовах – це ідеальні конструкції.

Також варто звернути увагу, що повітряні лінії, які побудовані на цих конструкціях статистично рідше виходять з ладу та чудово підходять для використання в різному середовищі. Вони витримують різні кліматичні умови, не бояться дощу чи снігу, а палке сонце на них немає великого негативного впливу.

ТОВ “Метало Гальва Україна” наносить антикорозійне покриття на опори ЛЕП методом “гарячого цинкування”. Саме завдяки цьому вироби слугуватимуть вам більш як 50 років і матимуть гарний зовнішній вигляд.

Наше підприємство має всі необхідні умови, для того, щоб виготовити ваше замовлення згідно з необхідними вам параметрами, підходячи до нього індивідуально.

Кожен виріб має відповідні європейські сертифікати якості, які підтверджують що він створений згідно з міжнародними вимогами.