Проміжні опори ЛЕП — це металеві конструкції, які використовують для підтримки проводу на прямих ділянках лінії в анкерному прольоті та монтажу високовольтних ліній електропередач. Такі конструкції встановлюються на прямолінійних ділянках та при невеликих кутах повороту магістральних трас ЛЕП.

Однією з характерних ознак проміжних опор є їх масовість. Саме такі вироби становлять більше ніж 80% від загальної кількості опор повітряних ліній. 

ТОВ “Метало Гальва Україна” для захисту проміжних опор використовує антикорозійне покриття, що виконується методом “гарячого цинкування”. Воно дозволяє конструкції не втрачати естетичний зовнішній вигляд, а також подовжує термін експлуатації. 

Наше підприємство має всі необхідні умови, для того, щоб виготовити ваше замовлення. Для кожного клієнта ми маємо унікальне рішення, яка гарантовано зможе задовольнити його потреби!

За детальною консультацією щодо опор ЛЕП та інших металоконструкцій ви можете звертатися до наших фахівців. Вони залюбки проконсультують вас згідно нашого асортименту та допоможуть правильно оформити замовлення.